Asystent/tka Product Managera

Numer referencyjny
339/2024
Data dodania
21.05.2024
Data ważności
28.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
File sp. z o.o.

Wykonujemy segregatory, teczki prezentacyjne i wiele innych specjalnych artykułów promocyjnych według indywidualnych projektów i życzeń Klientów.Artykuły dostarczamy na rynek krajowy oraz na wiele, bardzo wymagających , rynków Europy.Istotne dla nas są aspekty społeczne i ekologiczne. Sprawiedliwe traktowanie pracowników, równość szans, ochrona środowiska i odpowiedzialność społeczna odgrywają ważną rolę w naszej firmie.

ul Warszawska 136 21-080 Garbów

praca@file-europe.com

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• znajomość j. niemieckiego, mile widziana dodatkowo znajomość j. angielskiego
• znajomość obsługi programów komputerowych (OFFICE), w tym Excel
• umiejętność współpracy w zespole i komunikowania się
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
• dokładność i skrupulatność
• spostrzegawczość i samodzielność
• sumienność

Zakres zadań

• sporządzanie kalkulacji cen dla oferowanych i produkowanych wyrobów
• terminowe przygotowywanie ofert handlowych i wysyłanie ich do klientów
• prowadzenie bieżących uzgodnień z Klientami
• wystawianie i monitorowanie zleceń produkcyjnych
• wystawianie dokumentów wysyłkowych i powiązanych, zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
• współpraca przy organizacji i realizacji procesów logistycznych.
• prowadzenie dokumentacji handlowej dla obecnych i potencjalnych klientów
• współpraca przy rozbudowie tworzeniu i rozwoju produktów File,

Oferowane warunki

Umowa o pracę.

Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne, do uzgodnienia na etapie rekrutacji.

Zapewniamy dojazd samochodem służbowym dla pracowników z Lublina.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mail:praca@file-europe.com